Oferta zabiegów

leavesx

Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie to zabieg, który pozwala na remodeling skóry. Dzięki setkom mikroskopijnych nakłuć dochodzi do pobudzenia ukrwienia skóry i zwiększa się wchłanianie składników aktywnych, które stosowane są do zabiegu. Po wykonaniu serii zabiegów dochodzi do przebudowy skóry na skutek pobudzenia syntezy włókien kolagenowych.

Wskazania do mikronakłuć:

 • Starzenie i fotostarzenie skóry (zmiany posłoneczne)
 • Skóra sucha, pozbawiona blasku
 • Nierównomierny koloryt
 • Przebarwienia
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy

Pielęgnacja po zabiegowa
Jest to bardzo istotny element regeneracji skóry. To, czy stosujesz się zaleceń pozabiegowych w dużej mierze wpłynie na ostateczny efekt zabiegu.

Kliknij, aby dowiedzieć się szczegółów...

PO ZABIEGU:

 • Używaj kosmetyków wskazanych przez osobę wykonującą zabieg (preparaty do mycia, regenerujące, ochronne i do makijażu)
 • Nie opalaj się (2-4 tygodnie po zabiegu)
 • Unikaj basenu, sauny, bardzo intensywnego wysiłku fizyczny, powodującego spocenie okolicy poddanej zabiegowi (około 2 tygodnie)
 • Nie wykonuj innych inwazyjnych zabiegów na skórę poddaną zabiegowi (około 1-2 tygodnie)

Peelingi chemiczne

PEELINGI CHEMICZNE- to zabiegi, w których na skórę nanosi się substancje o działaniu przeciwzapalnym, przeciwłojotokowym, przeciwstarzeniowym czy rozjaśniającym, zależnie od defektów skórnych. Często stosuje się mieszaniny tych substancji, w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Substancje stosowane w peelingach chemicznych to najczęściej alfa- beta- i polihydroksykwasy oraz retinol, natomiast jako dodatki stosuje się peptydy biomimetyczne czy czynniki wzrostu. Niektóre peelingi chemiczne można łączyć z zabiegiem mikronakłuwania skóry.

Wskazania do peelingów chemicznych:

 • Starzenie i fotostarzenie skóry (zmiany posłoneczne)
 • Skóra sucha, pozbawiona blasku
 • Nierównomierny koloryt
 • Przebarwienia
 • Trądzik pospolity i różowaty
 • Blizny potrądzikowe

Korzyści z wykonania peelingów chemicznych:

 • poprawiają koloryt skóry ( redukują przebarwienia, skóra wygląda bardziej świeżo i promiennie)
 • działają przeciwstarzeniowo ( stanowią doskonałą profilaktykę starzenia skóry, zmniejszają zmarszczki, poprawiają jędrności i napięcie skóry)
 • poprawiają kondycję skóry z trądzikiem pospolitym i różowatym
 • zmniejszają blizny potrądzikowe
 • działają odświeżająco i nawilżająco na skórę

Pielęgnacja po zabiegowa
Jest to bardzo istotny element regeneracji skóry. To, czy stosujesz się zaleceń pozabiegowych w dużej mierze wpłynie na ostateczny efekt zabiegu.

Kliknij, aby dowiedzieć się szczegółów...

PO ZABIEGU:

 • Używaj kosmetyków wskazanych przez osobę wykonującą zabieg (preparaty do mycia, regenerujące, ochronne i do makijażu)
 • Nie zrywaj złuszczającego się naskórka
 • Nie opalaj się (2-6 tygodni po zabiegu)
 • Unikaj basenu, sauny, bardzo intensywnego wysiłku fizyczny, powodującego spocenie okolicy poddanej zabiegowi (do zakończenia
  procesu złuszczania naskórka)
 • Nie wykonuj innych inwazyjnych zabiegów na skórę poddaną zabiegowi (około 1-2 tygodnie)

Oferta masażów

Kształt twarzy uwarunkowany jest kształtem kości czaszki, ilością tkanki tłuszczowej i mięśniami twarzy. Mięśnie mimiczne pomagają nam w wyrażaniu emocji – radości, gniewu, smutku. Oprócz mięśni mimicznych dla wyglądu twarzy ważne są również mięśnie poruszające żuchwą, odpowiadające głównie za żucie, ale mogące przykurczać się również przy bruksizmie (zgrzytaniu zębami). Mięśnie twarzy mają odmienną budowę od mięśni szkieletowych, są mniejsze inie wszystkie przyczepiają się do kości. Niektóre swoje przyczepy mają w skórze. Podczas wielokrotnego powtarzania grymasów twarzy lub czynności, takie jak żucie, dochodzi do przykurczy mięśni twarzy.

Masaż pozwala na przywrócenie równowagi, wzmocnienie tych mięśni, które są rozluźnione i rozciągnięcie tych, które uległy przykurczeniu. Stosowane przeze mnie techniki masażu mogą również działać lipolityczne na tkankę tłuszczową znajdującą się w dolnej części twarzy pobudzać skórę do regeneracji. Masaże pobudzają również krążenie sprawiają, że składniki odżywcze z krwi lepiej docierają do tkanek. Masaż stosowany jest od stuleci. Mimo ciągłego rozwoju kosmetologii żadne urządzenie nie jest w stanie zastąpić dłoni wprawnego masażysty, bo dłonie są najbardziej doskonałym urządzeniem.

Mioplastyczny masaż
twarzy „Magic Lift”

„Magic-lift” to wyjątkowa metoda masażu ukierunkowana na osiągnięcie maksymalnego efektu korekty zmian w obrębie twarzy spowodowanych wiekiem. Może być doskonałą metodą uzupełniającą zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, jak i alternatywą dla tych zabiegów, jeśli klient nie chce wykonywać procedur inwazyjnych.

Masaż łączy techniki akupresury i głębokie oddziaływanie na mięśnie twarzy oraz skórę. Magic lift jest zabiegiem przyjemnym w odbiorze, nie wywołuje obrzęków i nie przekracza progu bólowego.

Czas zabiegu : 60 min

Anti-age relief- masaż redukujący zmarszczki mimiczne

Jest to fizjologiczna i bezpieczna metoda pozwalająca redukować zmarszczki mimiczne. Łączenie specjalne technik akupresury z ruchami ugniatającymi i gładzącymi na aktywnych mimicznie strefach twarzy pozwalają zniwelować napięcie mięśniowe, wydłużyć włókna mięśni mimicznych, doprowadzić do zwiększenia ich elastyczności i symetrii.

Zabieg ten jest bardzo przyjemny w odbiorze, daje uczucie głębokiego relaksu, szybko można zaobserwować efekt wygładzenia skóry twarzy oraz spłycenia zmarszczek mimicznych.

Czas zabiegu : 45 -50 min

Masaż dermoplastyczny twarzy

Jest to masaż, który rozwiązuje szerokie spektrum problemów estetycznych na poziomie skóry i tkanki podskórnej. W masażu stosuje się techniki modelowania, dermotonizacji oraz regeneracji. Modelowanie stosuje się w celu redukcji nieprawidłowo rozmieszczonej tkanki tłuszczowej w dolnych partiach twarzy oraz odbudową prawidłowej struktury skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dermotonizacja odbudowuje napięcie i elastyczność skóry, a także znacznie redukuje widoczne zmarszczki. Regeneracja pozwala na odbudowę skóry po uszkodzeniach pourazowych i związanych z procesami starzenia. Technika ta szczególną uwagę poświęca obszarom twarzy, posiadającym specyficzne właściwości budowy, unerwienia i krążenia krwi: powieki, strefa oczodołów, wargi oraz szyja.

Czas zabiegu : 60 min

Masaż modelujący ciało

Może być wykonywany na dowolną partię. Masaż ten jest dedykowany wszystkim osobom, które zmagają się z niedoskonałościami ciała, od cellulitu po wiotkość tkanek. W zależności od problemu stosowane są odpowiednie techniki. Partie, które mogą być poddawane masażowi: brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, plecy i kark.

Czas zabiegu : 60 – 120 min

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś!