Zabiegi z zakresu kosmetologii

 

W moim gabinecie oferuję szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii. Stawiam na sprawdzone i skuteczne zabiegi, które pomagają w wielu problemach skórnych.

Wszystkie osoby zachęcam do stosowania peelingów chemicznych, odpowiednio dostosowanych do potrzeb skóry i jej problemów. Korzystam z dwóch sparwdzonych marek preparatów Dottore (peeling migdałowy i retinol) oraz peelingów medycznych Enerpeel. Peelingi chemiczne to doskonałe rozwiązanie do osób z problemem trądziku pospolitego, trądziku różowatego, przebarwień, czy ziemistej skóry. Odpowiednio dobrane zabiegi również redukują zmarszczki i blizny potrądzikowe.

Mikronakłucia (mezoterapia mikroigłowa) to kolejny zabieg, który przy regularnym wykonywaniu daje znakomite efekty. Mikronakłuwanie stymuluje syntezę włókien kolagenowych w skórze właściwej, co skutkuje bardziej jędrną i napiętą skórą z mniejszą ilością zmarszczek. Zabieg przynosi również doskonałe rezultaty przy bliznach. Zabieg ten może być również łączony z fizjomikropunkturą.

Osoby, które cenią sobie mnie inwazyjne i zupełnie naturalne metody redukcji zmarszczek zapraszam na masaże przeciwstarzeniowe. Masaże te polegają na  głębokim opracowywaniu skóry, tkanki podskórnej i mięśni. Seria takich zabiegów przyniesie bardzo pozytywne zmiany w wyglądzie skóry. Dodatkowo mają też działanie relaksacyjne dzięki specjalnie dobranym olejkom eterycznym i przyjemnej muzyce.

 

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś!