Masaż

Kształt twarzy uwarunkowany jest kształtem kości czaszki, ilością tkanki tłuszczowej i mięśniami twarzy. Mięśnie mimiczne pomagają nam w wyrażaniu emocji – radości, gniewu, smutku. Oprócz mięśni mimicznych dla wyglądu twarzy ważne są również mięśnie poruszające żuchwą, odpowiadające głównie za żucie, ale mogące przykurczać się również przy bruksizmie (zgrzytaniu zębami). Mięśnie twarzy mają odmienną budowę od mięśni szkieletowych, są mniejsze inie wszystkie przyczepiają się do kości. Niektóre swoje przyczepy mają w skórze. Podczas wielokrotnego powtarzania grymasów twarzy lub czynności, takie jak żucie, dochodzi do przykurczy mięśni twarzy.

Masaż pozwala na przywrócenie równowagi, wzmocnienie tych mięśni, które są rozluźnione i rozciągnięcie tych, które uległy przykurczeniu. Stosowane przeze mnie techniki masażu mogą również działać lipolityczne na tkankę tłuszczową znajdującą się w dolnej części twarzy pobudzać skórę do regeneracji. Masaże pobudzają również krążenie sprawiają, że składniki odżywcze z krwi lepiej docierają do tkanek. Masaż stosowany jest od stuleci. Mimo ciągłego rozwoju kosmetologii żadne urządzenie nie jest w stanie zastąpić dłoni wprawnego masażysty, bo dłonie są najbardziej doskonałym urządzeniem.

Mioplastyczny masaż
twarzy „Magic Lift”

„Magic-lift” to wyjątkowa metoda masażu ukierunkowana na osiągnięcie maksymalnego efektu korekty zmian w obrębie twarzy spowodowanych wiekiem. Może być doskonałą metodą uzupełniającą zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, jak i alternatywą dla tych zabiegów, jeśli klient nie chce wykonywać procedur inwazyjnych.

Masaż łączy techniki akupresury i głębokie oddziaływanie na mięśnie twarzy oraz skórę. Magic lift jest zabiegiem przyjemnym w odbiorze, nie wywołuje obrzęków i nie przekracza progu bólowego.

Czas zabiegu : 60 min

Anti-age relief- masaż redukujący zmarszczki mimiczne

Jest to fizjologiczna i bezpieczna metoda pozwalająca redukować zmarszczki mimiczne. Łączenie specjalne technik akupresury z ruchami ugniatającymi i gładzącymi na aktywnych mimicznie strefach twarzy pozwalają zniwelować napięcie mięśniowe, wydłużyć włókna mięśni mimicznych, doprowadzić do zwiększenia ich elastyczności i symetrii.

Zabieg ten jest bardzo przyjemny w odbiorze, daje uczucie głębokiego relaksu, szybko można zaobserwować efekt wygładzenia skóry twarzy oraz spłycenia zmarszczek mimicznych.

Czas zabiegu : 45 -50 min

Masaż dermoplastyczny twarzy

Jest to masaż, który rozwiązuje szerokie spektrum problemów estetycznych na poziomie skóry i tkanki podskórnej. W masażu stosuje się techniki modelowania, dermotonizacji oraz regeneracji. Modelowanie stosuje się w celu redukcji nieprawidłowo rozmieszczonej tkanki tłuszczowej w dolnych partiach twarzy oraz odbudową prawidłowej struktury skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dermotonizacja odbudowuje napięcie i elastyczność skóry, a także znacznie redukuje widoczne zmarszczki. Regeneracja pozwala na odbudowę skóry po uszkodzeniach pourazowych i związanych z procesami starzenia. Technika ta szczególną uwagę poświęca obszarom twarzy, posiadającym specyficzne właściwości budowy, unerwienia i krążenia krwi: powieki, strefa oczodołów, wargi oraz szyja.

Czas zabiegu : 60 min

Masaż modelujący ciało

Może być wykonywany na dowolną partię. Masaż ten jest dedykowany wszystkim osobom, które zmagają się z niedoskonałościami ciała, od cellulitu po wiotkość tkanek. W zależności od problemu stosowane są odpowiednie techniki. Partie, które mogą być poddawane masażowi: brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, plecy i kark.

Czas zabiegu : 60 – 120 min

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś!