Makijaż permanentny wysokiej klasy

MAKIJAŻ PERMANENTNY to zabieg polegający na wprowadzeniu barwnika w naskórek i górne warstwy skóry właściwej. Tak wprowadzony pigment utrzymuje się w skórze od roku do kilku lat, zależnie od techniki pigmentacji, koloru barwnika,wieku i typu skóry. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny wygląda bardzo naturalnie. Techniki stosowane przeze mnie są miękkie, delikatne i zgodne ze współczesnymi trendami. W trakcie wizyty omawiamy dostępne metody i dobieramy je do typu skóry i efektu, który chcemy uzyskać – dzięki indywidualnemu podejściu do każdej klientki makijaż permanentny wygląda w pełni naturalnie oraz jest estetyczny.

Makijaż permanentny pomaga uzyskać wyraziste spojrzenie, sprawia, że nasze usta są pełne i mają piękny, wyrazisty kolor, nadaje kształtu naszym brwiom – jednym słowem możemy dzięki niemu w sprytny i łatwy sposób zaakcentować to, na czym najbardziej nam zależy.

Swoim Klientom oferuję makijaże permanentne brwi, oczu oraz ust. Są całkowicie bezpieczne, a do tego pozwalają na delikatne, naturalne podkreślenie urody oraz sprytne zamaskowanie wszelkich niedoskonałości. Makijaż permanentny pozwala również na zaoszczędzenie czasu – nie wymaga w końcu codziennych poprawek. To więc idealna opcja dla pań, które rano cierpią na chroniczny brak czasu oraz dla tych, które np. trenują sporty wodne, a nie ufają wodoodpornym kosmetykom.

Makijaż permanentny brwi – jest to najbardziej popularna usługa z dziedziny mikropigmentacji. Dobrze wykonana mikropigmentacja brwi, nie tylko je podkreśla, ale także wpływa na bardziej atrakcyjny wygląd całej twarzy. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi twarz wygląd na bardziej wypoczętą i młodszą, nabiera charakteru. Odpowiedni kształt brwi może także sprawić, że oczy wyglądają na bardziej „otwarte”. Makijaż permanentny ma również zalety praktyczne: nie rozmazuje się, nie spływa i zawsze wygląda idealnie. Stosowane przeze mnie techniki pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnego efektu, bez zbędnego przerysowania

Makijaż permanentny ust to technika, która pozwala przywrócić im młodzieńczy kształt i kolor ale także zrekonstruować kontur ust jeśli uległ zatarciu np. na skutek licznych opryszczek. Zabieg makijażu permanentnego nie służy do powiększania ust, ale jeśli wykonany jest prawidłowo i dobrane są odpowiednie kolory to w sposób optyczny powiększa, odmładza usta i nadaje im trójwymiarowy wygląd. Nakłucia mikroskopijnej igły, która wykorzystywana jest do makijażu permanentnego do wprowadzenie pigmentów, mają jeszcze jedną zaletę -stymulują one syntezę włókien kolagenowych w obrębie czerwieni wargowej, co również wpływa na odmłodzenie ust i nadaje im świeży i bardziej pełny wygląd. Usta po makijażu permanentnym wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień bez konieczności nakładania konturówki i pomadki.

Makijaż permanentny powiek – to nic innego niż wykonanie kreski na powiece górnej i/lub dolnej. Kreska na powiece dolne powinna być bardzo delikatna, subtelna i naturalnie podkreślać spojrzenie. Jest wykonywana w linii rzęs. Kreska na powiece górnej może mieć kilka wariantów. Bardzo popularna jest kreska podkreślająca i zagęszczająca linię rzęs, która wygląda bardzo naturalnie. Dla kobiet, które chcą mieć bardziej wyraźny makijaż polecany jest tzw. eyeliner dekoracyjny. Niezależnie od wybranej intensywności makijażu permanentnego, ważne jest, że kreski nie będą się rozmazywać. Pigmenty stosowane przy zabiegu są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry powiek.

Koncepcja Urody mieści się na ulicy Łopianowej w Katowicach. Na zabiegi zapraszam wszystkie osoby ze Śląska oraz całej Polski.

PRACUJĘ WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIEM, MODUŁAMI IGŁOWYMI I BARWNIKAMI WYPRODUKOWANYMI W EUROPIE. ZAPRASZAM DO UMÓWIENIA SIĘ NA WIZYTĘ!

leavesx

KIEDY WYKONAĆ MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Brwi są „architektem twarzy”. Jeśli Twoje brwi na skutek nieprawidłowej epilacji, wraz z wiekiem lub na skutek niektórych chorób uległy przerzedzeniu i masz dość codziennego ich malowani lub częstego wykonywania henny to makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem. Pozwala naturalnie podkreślić łuk brwiowy i odmłodzić twarz. Brwi permanentne wyglądają naturalnie oraz podkreślą naszą urodę.Dzięki makijażowi permanentnemu zyskasz dokładnie taki kształt brwi, o jakim marzyłaś! Ponadto efekt będzie całkowicie naturalny i długotrwały! Brwi permanentne pozwolą Ci więc zaoszczędzić czas, który do tej pory poświęcałaś na depilację łuku brwiowego.

Twoje usta stały się jaśniejsze lub mają zatarty kontur na skutek licznych opryszczek? Na ustach pojawiły się białe plamki (przemieszczone gruczoły łojowe- tzw. plamki Fordyca)? Dzięki makijażowi permanentnemu ust możesz je odmłodzić i przywrócić im ładną barwę. PRZED PIGMENTACJĄ UST KONIECZNE JEST PRZYJMOWANIE PREPARATU ZAWIERAJĄCEGO ACYCLOVIR (HEVIRAN, HASCOVIR) PRZEZ 3 DNI PRZED ZABIEGIEM (2X400MG). Dzięki makijażowi permanentnemu ust Twoje usta zawsze będę wyglądać pięknie – zarówno przed, jak i po jedzeniu, a nawet wtedy, gdy dopiero wstaniesz z łózka. W Koncepcji Urody pomożemy Ci dobrać odpowiedni kolor pigmentu, podkreślimy kontur ust oraz nadamy im odpowiedniego kształtu.

Kreska na powiece jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w delikatny sposób podkreślić oczy i zagęścić linię rzęs – wypróbuj makijaż permanentny oczu i ciesz się pięknym, świeżym wyglądem przez cały czas!

Dzięki niemu powiększysz optycznie oko oraz nadasz swojemu spojrzeniu wyrazistości. Z tak wykonanym makijażem permanentnym możesz mieć pewność, że z pewnością zostaniesz zauważona, nawet jeśli na co dzień nosisz okulary i wydaje Ci się, że Twój make up jest niewidoczny. Wykonana przez nas kreska będzie doskonale podkreśli Twoją urodę!

PIELĘGNACJA POZABIEGOWA jest bardzo istotnym elementem regeneracji skóry, który wpływa na ostateczny efekt zabiegu.

Zachęcam osoby z Katowic i Śląska do umówienia się na wizytę w moim gabinecie!

A co zabiegu po zabiegu? (Kliknij, aby rozwinąć)

Po zabiegu:

  • Używaj tylko kosmetyków wskazanych przez osobę wykonującą zabieg (preparat regenerujący skórę wliczony w cenę zabiegu)
  • W przypadku pigmentacji ust przyjmuj dalej preparat Heviran (2x400mg 4 dni po zabiegu)
  • Nie zrywaj złuszczającego się naskórka
  • Nie opalaj się (4 tygodnie po zabiegu, później zawsze stosuj preparat ochronny o współczynniku SPF min. 30)
  • Przez dwa tygodnie po zabiegu unikaj basenu, sauny, bardzo intensywnego wysiłku fizycznego
  • Nie wykonuj innych inwazyjnych zabiegów na skórę poddaną zabiegowi
    (przez około 1-2 tygodnie)

STOSOWANIE PEELINGÓW CHEMICZNYCH, MECHANICZNYCH I KOSMETYKÓW ZŁUSZCZAJĄCYCH SKRACA TRWAŁOŚĆ MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś!