Parę słów o mnie

Aby stworzyć coś pięknego potrzebne są talent i pasja. Mam to szczęście, że jestem kosmetologiem i na co dzień pomagam ludziom czuć się lepiej w swojej skórze.Specjalizuję się w makijażu permanentnym, masażach przeciwstarzeniowych i modelujących twarz, peelingach chemicznych oraz zabiegach aparaturowych. Jestem asystentem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Medycyny Estetycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie wykładam wizaż i medycynę estetyczną. W Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach wykładam kosmetologię

Wykształcenie

 • Studia licencjackie (2008) i magisterskie (2010) na kierunku kosmetologia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
 • Tytuł doktora nauk o zdrowiu (2016)- obrona rozprawy doktorskiej pt. „Skuteczność zabiegów zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych u osób ze zmianami naczyniowymi w obrębie twarzy oceniana za pomocą komputerowej analizy obrazu”.

listek

Najnowsze szkolenia

1-6.07.2018 Doskonalenie technik pigmentacji medyczno – estetycznej (Micropigmentation Art & Science):

 • Pigmentacja otoczki brodawki sutka
 • Fizjomikropunktura
 • Pigmentacja skóry głowy

25.06.2018 (Ivona Czarnecki Permanent Make Up Center): 

 • Kurs pigmentacji Luscious Lips 3D (Master Class)  – jest to unikalna technika pigmentacji ust. Pozwala na ich odmłodzenie, odświeżenie, optyczne powiększenie i uwypuklenie. Nadaje ustom trójwymiarowy wygląd.

listek

Pozostałe szkolenia

 • 29.05.2018 – Kurs pigmentacji Ombre Brows-International Permanent Make Up Academy By Anna Dixon
 • 23.03.2018 – Enerpeel – procedury w dermatologii estetycznej
 • 02.2018 – Szkolenie Nanofrax – mezoterapia frakcyjna nanoigłowa i mikroigłowa
 • 20.12.2017 – Kurs usuwania / rozjaśniania makijażu permanentnego przy użyciu PMU Professioanl Remover
 • 12-17.09.2017 – Szkolenie bazowe I stopnia z zakresu mikropigmentacji trwałej techniką Swiss Color
 • 7-9.11.2016 – Modelujący masaż ciała – Manualistic Aesthetics School
 • 27.06.2016 – Praktyczne zastosowanie chińskich technik Guasha, baniek i dermabrazji w kosmetyce
 • 05.2016 – Mezoterapia mikro i nano igłowa w połączeniu z amerykańskimi peelingami GlyMed Plus, uprawnienia do wykonywania zabiegu nanopen w gabinecie
 • 24.05.2016 – Zastosowanie peelingów chemicznych peel-mission w codziennej praktyce kosmetologicznej
 • 18-19.04.2016 – Masaż dermoplastyczny twarzy – ManualisticAesthetics School
 • 16-17.11.2015 – Masaż redukujący zmarszczki mimiczne – Anti-aging relief massage – Manualistic Aesthetics School
 • 13-15.04.2015 – Mioplastyczny masaż twarzy (Magic Lift) – Manualistic Aesthetics School
 • 03.12.2006 – Teoretyczno-praktyczne szkolenie kwalifikacyjne. Nowe techniki peelingu na bazie kwasów o wysokich stężeniach AHA BHA AKA
 • 25.02.2014 – Diagnoza problemów skórnych i objawów starzenia skóry wraz z zastosowaniem preparatów profesjonalnych Sesderma- Mediderma
 • 25-26.01.2012 – Warsztat z serii „Technologie w kosmetologii” pt. Laseroterapia w kosmetologii-systemy frakcyjne
 • 12.2011 – Szkolenie z zakresu pracy głowicami Lux 1540, Max G, Lux Y Palomar
 • 30.09.2009 – Specjalistyczne szkolenie w zakresie wykonywania zabiegów z zastosowaniem profesjonalnego urządzenia Radio Frequency
 • 30.09.2009 – Specjalistyczne szkolenie w zakresie wykonywania zabiegów z zastosowaniem profesjonalnego urządzenia Dermomassager System
 • 01-04.09.2009 – Kurs makijażu permanentnego ukończony uzyskaniem tytułu stylisty makijażu permanentnego
 • 18.03.2007 –Szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu mikrodermabrazji diamentowej

Wybierz jakość

JAKOŚĆ – Nie oszczędzam na produktach – to jeden z czynników, który wpływa na efekt końcowy zabiegu. Pracuję wysokiej jakości barwnikami Swiss Color, które zapewniają dobrą retencję w skórze i nie zawierają toksycznych związków oraz metali ciężkich. Nie pozwól wprowadzać w swoją skórę pigmentów nieznanego pochodzenia.

NATURALNY EFEKT – stosuję nowoczesne, delikatne techniki mikropigmentacji, które pozwalają na uzyskanie subtelnego podkreślenia urody. Nie wykonuję tatuaży, które zostaną w Twojej skórze na zawsze.

BEZPIECZEŃSTWO – Używam wyłącznie jednorazowych igieł, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo zabiegu. Wysokiej klasy urządzenie Swiss Color Advanced pomaga mi w pracy, zapewniając równomierną pigmentację.

KOMFORT – Wykonuję zabiegi w sposób humanitarny- stosuje znieczulenie przed i w trakcie zabiegu. Twoje odczucia w trakcie zabiegu nie są mi obojętne.

KONSULTACJE – Jeśli chcesz porozmawiać na temat nurtujących Cię spraw przed lub po zabiegu, umów się na bezpłatne konsultacje, lub zadzwoń.

KORZYSTNE CENY DOPIGMENTOWAŃ – dla moich klientek oferuję atrakcyjne ceny dopigmentowań

FAQ

Czy zabieg jest bolesny?
Odczuwanie dyskomfortu w trakcie zabiegu jest sprawą indywidualną. Dzięki stosowaniu znieczulenia przed i w trakcie zabiegu będziesz czuć się komfortowo.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Prawidłowo wykonana pigmentacja utrzymuje się na skórze około roku lub dłużej. Na utrzymywanie się pigmentu mają wpływ m.in. typ skóry, wiek, przyjmowane leki (niektóre są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu), stosowane kosmetyki i zabiegi kosmetyczne czy ochrona skóry przed promieniowaniem UV. Kiedy pigment zblednie można wykonać dopigmentowanie w celu odświeżenia koloru.

Czy po wygojeniu makijaż permanentny będzie wyglądał tak jak bezpośrednio po zabiegu?
Po zabiegu makijaż permanentny jest niezwykle intensywny. Po wygojeniu makijaż jaśnieje o ok. 30-50% i stapia się ze skórą, co sprawia, że wygląda bardzo naturalnie. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny podkreśla urodę i nie rzuca się w oczy.

Jestem alergikiem, czy mogę wykonać makijaż permanentny?
Makijaż permanentny jest bardzo dobrym zabiegiem dla alergików. Pigmenty używane przeze mnie nie zawierają toksycznych metali ciężkich, szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych. Spełniają wymogi ResAP (2008) oraz nowe, surowe rozporządzenia farmaceutyczne z kwietnia 2013 w sprawie zawartości niklu. Nie możemy jedynie pigmentować skóry, na której w danym momencie występują zmiany alergiczne (pokrzywka, wyprysk itp.). Jeśli masz alergię na wiele substancji przed wykonaniem zabiegu możemy wykonać próbę uczuleniową.

Nie jestem zadowolona z makijażu permanentnego, który mam wykonany. Co mogę zrobić?
W takich sytuacjach zawsze zapraszam na bezpłatne konsultacje, na których określamy możliwości usunięcia lub skorygowania makijażu, orientacyjną ilość zabiegów i koszty.

Dowiedz się więcej o makijażu permanentnym!