Parę słów o mnie

Aby stworzyć coś pięknego potrzebne są talent i pasja. Mam to szczęście, że jestem kosmetologiem, w związku z tym na co dzień pomagam ludziom czuć się lepiej w swojej skórze. Uwielbiam pigmentować, dlatego wyspecjalizowałam się w makijażu permanentnym oraz mikropigmentacji medycznej. Za pomocą specjalnej techniki, fizjomikropunktury, mogę także zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów. Dodatkowo zapraszam na skuteczne zabiegi przeciwstarzeniowe, a także peelingi chemiczne. Najważniejsze jest dla mnie spełnienie potrzeb klientów, dlatego w wykonywanie zabiegów wkładam dużo serca. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, dlatego pracuję w dwóch Wyższych Uczelniach kształcących przyszłych kosmetologów. 

Wykształcenie

 • Ukończyłam studia licencjackie (2008) i magisterskie (2010) na kierunku kosmetologia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
 • Tytuł doktora nauk o zdrowiu (2016) uzyskałam broniąc rozprawy doktorskiej pt. „Skuteczność zabiegów zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych u osób ze zmianami naczyniowymi w obrębie twarzy oceniana za pomocą komputerowej analizy obrazu”.
mikropigmentacja katowice

listek

Najnowsze szkolenia

17-18.05.2019 Zaawansowany indywidualny trening z mikropigmentacji skóry głowy (Hair tattoo by Hugues – Hugues Pastoret)

 • Pigmentacja nauralnej linii włosów
 • Pigmentacja blizn po przeszczepie włosów i blizn pourazowych

09.02.2019 (Dmitry Khatkin): 

 • Zaawansowne techniki makijażu permanentnego (pigmentacja brwi, ust i powiek).

listek

Pozostałe szkolenia

 • 1-6.07.2018 – Doskonalenie technik pigmentacji medyczno-estetycznej – Pigmentacja otoczki brodawki  sutka (Amazink Areola), fizjomikropunktura i pigmentacja blizn  (Amazink Med), pigmentacja skóry głowy (Gerow Hair Ink).
 • 25.06.2018  –Kurs pigmentacji Luscious Lips 3D (Master Class) (Ivona Czarnecki Permanent Make Up Center) – Jest to unikalna technika pigmentacji ust, która pozwala na ich odmłodzenie, odświeżenie, a także optyczne powiększenie i uwypuklenie. W rezultacie nadaje ustom trójwymiarowy wygląd.
 • 29.05.2018 – Kurs pigmentacji Ombre Brows-International Permanent Make Up Academy By Anna Dixon
 • 23.03.2018 – Enerpeel – procedury w dermatologii estetycznej
 • 02.2018 – Szkolenie Nanofrax – mezoterapia frakcyjna nanoigłowa i mikroigłowa
 • 20.12.2017 – Kurs usuwania / rozjaśniania makijażu permanentnego przy użyciu PMU Professioanl Remover
 • 12-17.09.2017 – Szkolenie bazowe I stopnia z zakresu mikropigmentacji trwałej techniką Swiss Color
 • 7-9.11.2016 – Modelujący masaż ciała – Manualistic Aesthetics School
 • 27.06.2016 – Praktyczne zastosowanie chińskich technik Guasha, baniek i dermabrazji w kosmetyce
 • 05.2016 – Mezoterapia mikro i nano igłowa w połączeniu z amerykańskimi peelingami GlyMed Plus, uprawnienia do wykonywania zabiegu nanopen w gabinecie
 • 24.05.2016 – Zastosowanie peelingów chemicznych peel-mission w codziennej praktyce kosmetologicznej
 • 18-19.04.2016 – Masaż dermoplastyczny twarzy – ManualisticAesthetics School
 • 16-17.11.2015 – Masaż redukujący zmarszczki mimiczne – Anti-aging relief massage – Manualistic Aesthetics School
 • 13-15.04.2015 – Mioplastyczny masaż twarzy (Magic Lift) – Manualistic Aesthetics School
 • 03.12.2006 – Teoretyczno-praktyczne szkolenie kwalifikacyjne. Nowe techniki peelingu na bazie kwasów o wysokich stężeniach AHA BHA AKA
 • 25.02.2014 – Diagnoza problemów skórnych i objawów starzenia skóry wraz z zastosowaniem preparatów profesjonalnych Sesderma- Mediderma
 • 25-26.01.2012 – Warsztat z serii „Technologie w kosmetologii” pt. Laseroterapia w kosmetologii-systemy frakcyjne
 • 12.2011 – Szkolenie z zakresu pracy głowicami Lux 1540, Max G, Lux Y Palomar
 • 30.09.2009 – Specjalistyczne szkolenie w zakresie wykonywania zabiegów z zastosowaniem profesjonalnego urządzenia Radio Frequency
 • 30.09.2009 – Specjalistyczne szkolenie w zakresie wykonywania zabiegów z zastosowaniem profesjonalnego urządzenia Dermomassager System
 • 01-04.09.2009 – Kurs makijażu permanentnego ukończony uzyskaniem tytułu stylisty makijażu permanentnego
 • 18.03.2007 –Szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu mikrodermabrazji diamentowej

Wybierz jakość

JAKOŚĆ – Nie oszczędzam na produktach, ponieważ to jeden z czynników, który wpływa na końcowy efekt  zabiegu. Pracuję wysokiej jakości barwnikami Swiss Color, które nie tylko zapewniają dobrą retencję w skórze, ale również nie zawierają toksycznych związków oraz metali ciężkich. Nie pozwól wprowadzać w swoją skórę pigmentów nieznanego pochodzenia, ponieważ może się to skończyć reakcją toksyczną lub alergiczną.

NATURALNY EFEKT – W moim gabinecie stosuję nowoczesne, delikatne techniki mikropigmentacji, które pozwalają na uzyskanie subtelnego podkreślenia urody. Nie wykonuję tatuaży, które zostaną w Twojej skórze na zawsze.

BEZPIECZEŃSTWO – Używam wyłącznie jednorazowych igieł, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas zabiegu. Dzięki temu, że stosuję produkty jednorazowe, wykluczam ryzyko przeniesienia chorób zakaźnych. Dodatkowo do makijażu permanentnego i mikropigmentacji wykorzystuje wysokiej klasy urządzenie marki Swiss Color wyprodukowane w Europie.

KOMFORT – Twoje odczucia w trakcie zabiegu nie są mi obojętne, w związku z tym stosujeę znieczulenie przed i w trakcie trwania zabiegu. 

KONSULTACJE – Jeśli chcesz porozmawiać na temat nurtujących Cię spraw przed lub po zabiegu, zadzwoń do mnie i umów się na bezpłatne konsultacje.

KORZYSTNE CENY DOPIGMENTOWAŃ – Dla moich klientek oferuję atrakcyjne ceny dopigmentowań.

FAQ

Czy zabieg jest bolesny?
Mogę spokojnie określić zabieg makijażu permanentnego jako prawie bezbolesny, oczywiście zależy to od Twoich indywidualnych predyspozycji. Żeby zapewnić Ci pełen komfort zabiegu stosuję  znieczulenia przed i w trakcie zabiegu. 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Prawidłowo wykonana pigmentacja utrzymuje się na skórze około roku lub dłużej. Na to jak długo pigment będzie utrzymywał się w Twojej skórze ma wpływ kilka czynników: m.in. typ skóry, wiek, czy przyjmowane leki (niektóre są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu), stosowanie kosmetyków i zabiegów kosmetycznych czy ochrona skóry przed promieniowaniem UV. Kiedy pigment zblednie zaproszę Cię na dopimentowanie, które na nowo ożywi pigmentwaną okolicę.

Czy po wygojeniu makijaż permanentny będzie wyglądał tak jak bezpośrednio po zabiegu?
Po zabiegu makijaż permanentny jest niezwykle intensywny, nie martw się, ponieważ efekt ten mija zazwyczaj do 10 dni. Po wygojeniu makijaż zjaśnieje o ok. 30-50% i stopi się ze skórą, w efekcie uzyskasz bardzo naturalny efekt. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny podkreśli Twoją urodę i nie będzie rzucać się w oczy.

Jestem alergikiem, czy mogę wykonać makijaż permanentny?
Jeżeli jesteś alergikiem, zwróć uwagę na jakość pigmentów, którymi będzie wykonany makijaż permanentny. Jest to ważne, ponieważ tylko dobrej jakości pigmenty spełniają surowe kryteria. Pigmenty używane przeze mnie nie zawierają toksycznych metali ciężkich, szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, a także zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych. Dodatkowo pigmenty te spełniają wymogi ResAP (2008) oraz nowe, surowe rozporządzenia farmaceutyczne z kwietnia 2013 w sprawie zawartości niklu.  Jeśli masz alergię na wiele substancji przed wykonaniem zabiegu możemy wykonać próbę uczuleniową.

Nie jestem zadowolona z makijażu permanentnego, który mam wykonany. Co mogę zrobić?
W takich sytuacjach zapraszam Cię na bezpłatne konsultacje, na których określimy możliwości usunięcia lub skorygowania makijażu, orientacyjną ilość zabiegów i ich koszty.

Dowiedz się więcej o makijażu permanentnym!