Makijaż permanentny ust

 

Makijaż permanentny ust to technika, która pozwala przywrócić im młodzieńczy kształt i kolor ale także zrekonstruować kontur ust jeśli uległ zatarciu np. na skutek licznych opryszczek. Zabieg makijażu permanentnego nie służy do powiększania ust, ale jeśli wykonany jest prawidłowo i dobrane są odpowiednie kolory to w sposób optyczny powiększa, odmładza usta i nadaje im trójwymiarowy wygląd. Nakłucia mikroskopijnej igły, która wykorzystywana jest do makijażu permanentnego do wprowadzenia pigmentów, mają jeszcze jedną zaletę – stymulują one syntezę włókien kolagenowych w obrębie czerwieni wargowej, co również wpływa na odmłodzenie ust i nadaje im świeży oraz bardziej pełny wygląd. Usta po makijażu permanentnym wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień bez konieczności nakładania konturówki i pomadki.

Makijaż permanentny ust 3D

W tej metodzie pigment nakładany warstwami ma stworzyć wrażenie trójwymiarowych ust. Oznacza to, że usta są delikatnie ciemniejsze przy konturze, niż na środku, ale różnice kolorystyczne są bardzo subtelne. Jest to bardzo delikatna technika, a pigmenty zbliżone do koloru czerwieni wargowej klientki, tzw. “nude” dodają jej jeszcze większej naturalności.

Makijaż permanentny ust naturalny

Jest to technika, w której usta po wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, dzięku doborowi odpowiednich kolorów oraz niemal bezkonturowej pigmentacji. Nasycenie ust pigmentem jest jednolite. Metoda ta jest idealna dla osób, które chcą żeby ich usta wyglądały pięknie i subtelnie.

Czas gojenia po mikropigmentacji ust jest dość szybki. Po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte, co trwa zwykle do kilku godzin. Usta mają też bardziej intensywny kolor, który zazwyczaj rozjaśnia się w ciągu 5-7 dni po pigmentacji, podczas delikatnego złuszczania.  Podobnie jak inne zabiegi mikropigmentacji, ostateczny efekt można obserwować około 3-4 tygodnia po zabiegu, w tym czasie dochodzi do stabilizacji pigmentu w skórze. Dopigmentowanie po zabiegu głównym wykonuje się pomiędzy 4-6 tygodniem.

 

 

Makijaż permanentny ust – ile się utrzymuje

Trwałość makijażu permanentnego ust zależy od wielu czynników, m.in. indywidualnych predyspozycji, wieku czy koloru wybranego pigmentu. Pigmentacja ust zazwyczaj utrzymuje się około 2 lat lub nieco dłużej. Po wygojeniu pigmentacji, do malowania ust najlepiej używać błyszczyków lub delikatnych, kremowych pomadek. pomadki typu long-lasting bardzo mocno wysuszają usta. Bardzo ważna jest również ochrona przeciwsłoneczna, ponieważ pigmenty jaśnieją na skutek częstej ekspozycji na promienie słoneczne czy lampy w solarium.

Pigmenty, których używam w swoim gabinecie nie zawierają tlenków żelaza, związków toksycznych oraz niklu, wiec zabieg jest bezpieczny.

Kiedy wykonać makijaż permanentny ust?

Twoje usta stały się jaśniejsze lub mają zatarty kontur na skutek licznych opryszczek? Na ustach pojawiły się białe plamki (przemieszczone gruczoły łojowe- tzw. plamki Fordyca)? Dzięki makijażowi permanentnemu ust możesz je odmłodzić i przywrócić im ładną barwę. PRZED PIGMENTACJĄ UST KONIECZNE JEST PRZYJMOWANIE PREPARATU ZAWIERAJĄCEGO ACYCLOVIR (HEVIRAN, HASCOVIR) PRZEZ 3 DNI PRZED ZABIEGIEM (2X400MG). Dzięki makijażowi permanentnemu ust Twoje usta zawsze będę wyglądać pięknie – zarówno przed, jak i po jedzeniu, a nawet wtedy, gdy dopiero wstaniesz z łózka. W Koncepcji Urody pomożemy Ci dobrać odpowiedni kolor pigmentu, podkreślimy kontur ust oraz nadamy im odpowiedniego kształtu. Zachęcam osoby z Katowic i Śląska do umówienia się na wizytę w moim gabinecie!

Makijaż permanentny ust Katowice – dojazd do gabinetu

Gabinet kosmetyczny położony jest w malowniczej dzielnicy Katowic – Kostuchnie. Bardzo łatwo można do nas dojechać z wszystkich dzielnic miasta Katowice. Dla osób, które preferują komunikację miejską dojazd do nas także nie będzie problemem.  Osiem minut pieszo od gabinetu znajduje się przystanek Katowice Kostuchna Szkoła. Mieszkańcy ościennych miast, takich jak: Mikołów, Mysłowice, Tychy, Bieruń, Lędziny i Kobiór również dojadą do nas bez problemu. Przed budynkiem znajduje się parking, gdzie bezpiecznie zostawią Państwo samochód.

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś!