Posiadaczki jasnych włosów zazwyczaj mają również jasną oprawę oczu i niezbyt gęste brwi. Makijaż permanentny dla blondynek to dla nich dobre rozwiązanie.

Oczywiste jest, że nic nie podkreśla tak twarzy jak dobra stylizacji łuków brwiowych. Wiele Pań zastanawia się nad wykonaniem makijażu permanentnego, ale boi się zbyt ciemnego, przerysowanego efektu, który nie będzie pasował do blond fryzury. Bez obaw, nowoczesne techniki makijażu permanentnego brwi- ombre i brwi pudrowe, które stosuję pozwalają na naturalne podkreślenie brwi bez nadmiernego przerysowania. Odpowiednio dobrany kolor pigmentu będzie tworzył piękne tło dla istniejących włosków. Zazwyczaj stawiam wtedy na jasny brąz lub ciemny beż w odpowiedniej tonacji do typu kolorystycznego (chłodnego lub ciepłego).

Jasnowłose panie doskonale wyglądają również z pięknie podkreślonymi ustami. Makijaż permanentny pozwala na wymodelowanie ust i nadanie im odpowiedniego koloru.
Za pomocą różnych technik można uzyskać na ustach transparentny efekt (tzw. efekt akwareli, błyszczyka) lub bardziej wyraźny efekt pomadki. U blondynek doskonale sprawdzają się następujące kolory: delikatne i bardziej intensywne róże, subtelne korale oraz odcienie nude i brzoskwini.

Doskonałym dopełnieniem całości będzie kreska na powiece. Jeśli preferujesz subtelne podkreślenie spojrzenia warto zdecydować się na kreskę zagęszczającą linię rzęs. Sprawi ona, że Twoje rzęsy będą wyglądały na ciemniejsze i bardziej gęste u nasady. Jeśli pragniesz bardziej wyraźnego spojrzenia możesz zdecydować się na kreskę dekoracyjną – klasyczną lub cieniowaną.

Dobrze dobrany makijaż permanentny podkreśla urodę i rozświetla twarz.Na zdjęciu modelka ma świeżo wykonany makijaż permanentny brwi – ombre oraz ust. W trakce gojenia kolor zjaśnieje około 20% 😉

Makijaż permanentny dla blondynki

Makijaż permanentny brwi i ust

Dodaj komentarz

Koncepcja Urody

Facebook